Mistrzowski Piknik z Legią Warszawa

W czerwcu mieliśmy okazję uczestniczyć w fantastycznej imprezie jubileuszowej Legii Warszawa: „Stulecie Legii - Biegnij Warszawo Nocą'', połączonej z Mistrzowskim Piknikiem. W sobotę 4 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich kibiców.

SPC zostało zaproszone w roli partnera imprezy. Na Trybunie Wschodniej mieliśmy swoje stoisko z atrakcjami dla dzieciaków. Obok nas rozstawione były namioty sekcji Legii. Można było zagrać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, nie zabrakło również atrakcji pozasportowych, takich jak wspólne rysowanie, malowanie buziek, i wiele innych. Dla gości otwarte były także trybuny stadionu. Każdy mógł usiąść na krzesełku i odpocząć w scenerii stadionu mistrzów Polski.
Kulminacyjnym punktem imprezy był startujący o godz. 19:16 Marszobieg Rodzinny na 1916 metrów oraz startujący o godz. 21:16 Bieg na 10 km. Impreza miała charakter charytatywny - dochód z zakupu biletów na Marszobieg i Bieg zbierała Fundacja Legii wspierająca dzieci z rodzin potrzebujących. Cieszymy się, że SPC mogło dołączyć się do tej akcji i nasi chętni pracownicy wzięli udział w tym wydarzeniu.
Wszyscy bawili się świetnie, a najwięcej radości przyniósł nam przemarsz w Marszobiegu. Ubrani w pomarańczowe koszulki mocno wyróżnialiśmy się z tłumu! Niezmiernie jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc, a jednocześnie efektywnie zareklamować naszą firmę. Było znakomicie!

Z Fundacji Legii otrzymalismy wspaniałe podziękowania za udział w imprezie za co mocno dziękujemy!