praca

SPRZEDAWCA

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie osoby do pracy na stanowisko SPRZEDAWCA   Aktualnie prowadzimy rekrutację do sklepów piekarsko-ciastkarskich w dzielnicach: Mokotów, Wola i Włochy oraz przy ulicy Lubelskiej, Miedzianej, Międzynarodowej i Terespolskiej. Do obowiązków sprzedawcy należeć będzie:
  • sprzedaż produktów piekarsko-ciastkarskich, kanapek i pizzy,
  • obsługa Klienta.
Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4.800 – 5.900 zł brutto,
  • pakiet medyczny i socjalny
  • dostęp do bezpłatnej siłowni,
Praca w systemie dwuzmianowym. CV proszę kierować na adres: personalny@spc.pl z informacją o preferowanej dzielnicy. Kontakt do Działu Personalnego: 22 573-92-35, personalny@spc.pl   Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w CV przez Spółdzielnię Piekarsko-Ciastkarską w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 103 do celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Spółdzielnię Piekarsko-Ciastkarską w Warszawie na określone w ogłoszeniu stanowisko pracy. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowana o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody oraz, że wycofanie zgody, nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowana, że czas przetwarzania danych osobowych wynosi 30 dni, liczone od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego oraz, że po tym okresie dane zostaną usunięte.”